اوقات شرعی
سوره شناسی

 

http://sbu.nahad.ir/uploads/line10.jpg نشست نمایندگان تشکلهای دانشجویی با معاون نهاد پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور
نشست هم اندیشی برخی تشکل های دانشجویی با معاون نهاد پردیس فنی و مهندسی شهید عباس پور روز چهارشنبه 10 مهرماه برگزار شد
ادامه خبر >>
.
http://sbu.nahad.ir/uploads/line10.jpg مراسم تودیع ومعارفه مسئول جدید هیئت فاطمیون دانشگاه شهید بهشتی برگزار گردید.
مراسم تودیع ومعارفه مسئول هیئت فاطمیون دانشگاه با حضور مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری حجت السلام و المسلمین پورذهبی در دانشگاه شهید بهشتی صیح امروز در دفتر نهاد برگزار گردید.
ادامه خبر >>
ادامه خبر >>
ادامه خبر >>
ادامه خبر >>
با حکم حضرت آیت‌الله خامنه‌ای؛
http://sbu.nahad.ir/uploads/line10.jpg حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی رئیس نهادنمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاههاشد
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی طی حکمی حجت‌الاسلام مصطفی رستمی را به عنوان رئیس نهاد نمایندگی در دانشگاهها منصوب کردند.
ادامه خبر >>
عید سعید غدیر خم
http://sbu.nahad.ir/uploads/line10.jpg عید سعید غدیر خم بر همه شیعیان جهان مبارکباد.
واقعه غدیر حادثه ای تاریخی نیست كه در كنار دیگر وقایع بدان نگریسته شود. غدیر تنها نام یك سرزمین نیست. یك تفكر است، نشانه و رمزی است كه از تداوم خط نبوّت حكایت می كند. غدیر نقطه تلاقی كاروان رسالت با طلایه داران امامت است.
ادامه خبر >>

http://sbu.nahad.ir/uploads/line10.jpg عرفه چه روزیست و صحرای عرفات کجاست؟ + اعمال و فضیلت آن روز
عرفه یکی از زمان‌های مورد توجه نزد خداوند است که درهای رحمت را بروی مردم باز می‌کند. عرفات نیز از جمله سرزمین‌هایی است که در آن، خداوند به آن برکت داده و خصائص زیادی را دارا است. در این مقاله، به بررسی ویژگی‌های روز عرفه و صحرای عرفات می‌پردازیم. عرفات سرزمینی است که درآن گناه نشده و آنجا معبد تمام انبیا، اولیا، اوصیا، متقین و اصفیا بوده است. بیابانی صاف و هموار که تقریباً در ۲۴ کیلومتری (چهار فرسخی) شمال مکه و در دامنه کوهی به نام (جبل الرحمه)[۱] قرار گرفته است.
ادامه خبر >>

http://sbu.nahad.ir/uploads/line10.jpg سالروز شهادت امام محمد باقر ( علیه السلام ) بر همه عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت تسلیت باد
سالروز شهادت امام محمد باقر ( علیه السلام ) هفتم ماه ذی الحجه مصادف است با سالروز شهادت پنجمین اختر تابناک آسمان ولایت حضرت امام محمد باقر (( علیه السلام )) ، شهادت این بزرگوار را به تمامی ارادتمندان خاندان اهل بیت عصمت و طهارت تسلیت می گوییم .
ادامه خبر >>

http://sbu.nahad.ir/uploads/line10.jpg زندگینامه شهید دكتر مصطفی چمران
چمران از قلب بیروت سوخته و خراب تا قله های بلند كوههای جبل عامل و در مرزهای فلسطین اشغال شده از خود قهرمانیهای بسیاری به یادگار گذاشته و همیشه در قلب محرومین و مستضعفین شیعه جای گرفته است .
ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>