اوقات شرعی
سوره شناسی

 


شماره خبر :٥١٢٦٣٤   تاریخ انتشار خبر : شنبه ١١ دی ١٣٩٥
 
کارگاه دانش افزایی اخلاق علمی و حرفه ای برگزار شد
چهل و چهارمین کارگاه دانش افزایی استادان با موضوع «اخلاق علمی و حرفه ای» با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید حسن اسلامی، استاد دانشگاه ادیان و مذاهب و مدیر گروه فلسفه اخلاق در تاریخ های 5 و 6 دی ماه در سالن شیخ بهایی مرکز همایش های ابوریحان برگزار شد.

چهل و چهارمین کارگاه دانش افزایی استادان با موضوع «اخلاق علمی و حرفه ای»  با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید حسن اسلامی، استاد دانشگاه ادیان و مذاهب و مدیر گروه فلسفه اخلاق در تاریخ های 5  و 6 دی ماه در سالن شیخ بهایی مرکز همایش های ابوریحان برگزار شد. 

در این دوره که با استقبال اعضای هیات علمی همراه بود، سرفصل های: دو نگاه متفاوت به اخلاق، حوزه‌های اخلاق، جنبه‌های حرفه و حرفه‌ای بودن (professionalism)، اخلاق حرفه‌ای در نیمه دوم قرن بیستم، مسئله شکاف میان علم و اخلاق یا دانش و ارزش، تحول مفهوم و کارکرد علم در جهان معاصر، تجاری شدن علم و ابعاد آن، دانشگاه و مسئله تضاد منافع، نقش‌های سه‌گانه استادان دانشگاه: (1 استاد در مقام پژوهشگر؛2 استاد در مقام معلم؛3 استاد در مقام شهروند.  توسط استاد دوره و با مشارکت اعضای هیات علمی دانشگاه ارائه شد.

 

[]

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج