اوقات شرعی
سوره شناسی

 
ادامه خبر >>
حجت‌الاسلام صالحی در اولین نشست دبیران استانی قرآن و عترت دانشگاه‌ها:
http://sbu.nahad.ir/uploads/line10.jpg در حوزه قرآن باید فعالیت جهادی و انقلابی انجام شود
معاون فرهنگی سیاسی نمایندگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: در حوزه قرآن باید فعالیت جهادی و انقلابی انجام شود.
ادامه خبر >>
ادامه خبر >>
ادامه خبر >>
ادامه خبر >>
حجت الاسلام والمسلمین صالحی طی حکمی:
http://sbu.nahad.ir/uploads/line10.jpg معارفه مدیر مرکز طرح راهبری و هیات اندیشه‌ورز نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها
حجت‌الاسلام صالحی طی حکمی جنای آقای ایمان محمدیان را به سمت مدیر مرکز راهبری و هیات اندیشه‌ورز نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها منصوب کرد.
ادامه خبر >>
حجت‌الاسلام سرلک در جمع زوج‌های دانشجو:
http://sbu.nahad.ir/uploads/line10.jpg زوجین باید بتوانند دنیا را از چشمان همسر خود ببینند
کارشناس مسائل دینی و خانوادگی گفت: از آنجا که ازدواج یک پیوند ابدی است و در واقع سفری تا بهشت است، زوجین باید برای رسیدن به آرامش خودخواهی را از خود دور کنند و سطح درک و فهم خود را به قدری بالا ببرند که بتوانند دنیا را از چشم همسرشان نگاه کنند.
ادامه خبر >>
حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی در دیدار با رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره):
http://sbu.nahad.ir/uploads/line10.jpg کمیته امداد جزء نهادهایی است که برای توجه به قشر ضعیف و محروم جامعه به‌وجود آمده است
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: کمیته امداد یکی از نهادهایی دانست که به واسطه انقلاب اسلامی و برای تامین بخش مهمی از اهداف انقلاب که توجه به قشر ضعیف و محروم جامعه است به‌وجود آمده است.
ادامه خبر >>
حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:
http://sbu.nahad.ir/uploads/line10.jpg جوانان تازه نفسی در صنعت هسته‌ای کشور هستند که به قول استاد پیشکسوتشان از بهترین‌های این رشته اند
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها نوشت: جوانان تازه نفسی در صنعت هسته‌ای کشور هستند که به قول استاد پیشکسوتشان از بهترین‌های این رشته هستند.
ادامه خبر >>
ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>