بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی

بیانیه ی «گام دوم انقلاب » تجدید مطلعی است خطاب به ملت ایران و به ویژه جوانان که به مثابه منشوری برای «دومین مرحله ی خودسازی، جامعه پردازی و تمدنسازی » خواهد بود و «فصل جدید زندگی جمهوری اسلامی » را رقم خواهد زد.

انقلاب کبیر اسلامی ایران در حالی چهلمین سالگرد پیروزی خود را پشت سر گذاشت و قدم به ده هی پنجم حیات خود نهاد که اگرچه دشمنان مستکبرش گمانهای باطلی در سر داشتند اما دوستانش در سراسر جهان، امیدوارانه آن را در گذر از چالش ها و به دست آوردن پیشرفتهای خیر ه کننده، همواره سربلنددید ه اند.
در چنین نقطه ی عطفی، رهبر حکیم انقلاب اسلامی با صدور «بیانی هی گام دوم انقلاب » و برای ادامه ی این راه روشن، به تبیین دستاوردهای شگرف چهار دهه ی گذشته پرداخته وتوصیه هایی اساسی به منظور «جهاد بزرگ برای ساختن ایران اسلامی بزرگ » ارائه فرموده اند.بیانیه ی «گام دوم انقلاب » تجدید مطلعی است خطاب به ملت ایران و به ویژه جوانان که به مثابه منشوری برای «دومین مرحله ی خودسازی، جامعه پردازی و تمدنسازی » خواهد بود و «فصل جدید زندگی جمهوری اسلامی » را رقم خواهد زد.
این گام دوم، انقاب را «به آرمان بزرگش که ایجاد تمدن نوین اسامی و آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظمیٰ ارواحنافداه  هست » نزدیک خواهد کرد.

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *